Wyspa MyCraft

Jesteśmy dla Was!
Minecraft jest bez wątpienia fenomenem wśród gier komputerowych tej dekady. Pozwala na wszechstronną kreatywność oferując wiele rodzajów rozgrywki. To dzięki nieograniczonym możliwościom tworzenia i zagospodarowywania swojej przestrzeni, z roku na rok rośnie grono wiernych fanów tej kultowej gry. To dla nich stworzyliśmy Wyspy MyCraft.pl, miejsca, które są przestrzenią łączącą tę liczną społeczność. Wyspy usytułowane są w warszawskich galeriach handlowych: Złote Tarasy oraz Arkadia.

Oryginalne gadżety!

Wyspy oferują szeroką gamę książek fabularnych, poradników, maskotek, pakietów VIP, klocków i innych gadżetów sygnowanych logiem Minecraft. Dzięki nim możecie zabrać część kwadratowego świata do własnego domu. Wśród licencjonowanych produktów znajdziecie także unikatowe przedmioty, dostepne w sprzedaży wyłacznie na wyspach MyCraft.pl.

Centrum rozrywki dla graczy!

W C.H. Arkadia, obok strefy z gadżetami, znajduje się dedykowana strefa relaksu, w której na specjalnie przygotowanych konsolach XBOX możesz wejść w pikselowy świat Minecraft. Mało doświadczeni gracze, pod okiem naszych animatorów, mogą rozpocząć przygodę w nieograniczonym uniwersum gry i poznać walory bezpiecznych serwerów do gry.

Społeczność MyCraft poza domem!

Wyspy MyCraft.pl to miejsca dedykowane wszystkim, którzy pragną poszerzyć wiedzę na temat gry, szukają wsparcia w zrozumieniu jej zasad i możliwości  związanych z korzystania z edukacyjnych, autorskich mini-gier. Tutaj dostepne są również Pakiety VIP, z unikalnym kodem do bezpiecznych serwerów na portalu mycraft.pl. Kod ten pozwala graczom na uzyskanie dodatkowych możliwości w grze. To dodatkowa ranga na szersze wykorzystanie potencjału gry Minecraft.

Gdzie nas znajdziecie?

Odwiedź nasze wyspy MyCraft.pl!

Centrum Handlowe Złote Tarasy w  Warszawie.

Poziom drugi obok EMPiK.
Zapraszamy w godz. 09:00 – 22:00

Centrum Handlowe Arkadia w Warszawie.

Parter obok drogerii Douglas.
Zapraszamy: PN – SO w godz. 10:00 – 22:00
W niedzielę w godz. 10:00 – 21:00