MyCraft Arena

Jedyne takie wydarzenie w Polsce poświęcone grze Minecraft!

Co to za wydarzenie?

MyCraft Arena jest wyjątkowym wydarzeniem poświeconym w całości grze Minecraft! Jako jedyni w Polsce zrzeszamy Was – fanów gry Minecraft, oferując przy tym mnóstwo rozrywki i nauki. Centrum eventu są porywające turnieje opierające się o nasze Mini-Gry i różnorodne wykłady skierowane nie tylko do dorosłych graczy, ale również do najmłodszych i ich rodziców oraz nauczycieli.

Na czym polegają turnieje?

Jak już zostało wspomniane nasze turnieje opierają się o mini-gry. Polegają one na krótkich i dynamicznych pojedynkach lub wyścigach, z których wyłaniani są zwycięzcy. Ci najlepsi otrzmują wartościowe nagrody i uznanie całej sali. Wszystkie zmagania na poziomie finałowym są transmitowane na żywo do sal, w których odbywają się wykłady oraz w internecie. Bardziej szczegółowe informacje o przyszłych turniejach zostaną udostępnione już niedługo.

Coś jeszcze?

Tak! I to bardzo wiele. Oprócz wspomnianych atrakcji na MyCraft Arenie możesz wypróbować najnowsze gadżety techniczne – poprzednio były to najnowsze XBOX One oraz sprzęt do wirtualnej rzeczywistości HTC Vive. W trakcie trwania wydarzenia podany będzie również pyszny lunch oraz napoje. Poza tym oferujemy świetną atmosferę w wygodnych pomieszczeniach firmy Microsoft oraz okazję do spotkania ludzi rozpoznawanych w środowisku Minecraft.