MyCraft.pl


Ucieczka przed Minecraftem! #1 czyli mapki escape i survival.

Chciałbym rozpocząć nową serię na temat ciekawych map typu escape (ucieczka) i survival (przetrwanie). Każdy „odcinek” będzie zawierał 1 mapę dostosowaną do aktualnej wersji Minecraft. Zapraszam!


 
 
 
 
Brakuje wam ekstremalnych zadań? A może uwielbiacie Parkour i szybkość?
To wszystko połączył w jedną mapę escape Minecraftpg5. Naszym zadaniem jest przebiegnięcie przez rzekę lawy gdzie pojawiają się bloki, które są naszą jedyną ucieczką. Większość z was pewnie myśli: „Też mi problem, dwuletnie dziecko wymyśliło by coś lepszego!„, jednak jest pewien haczyk. Bloki pojawiają się na nie całe 2 sekundy! Naszym jedynym wyjściem jest bieg bez zatrzymywania się. Jeden zły moment by złapać oddech i kończymy w lawie. Nie myślcie, że nasz wysiłek kończy się jedynie na przejściu mapki. Na końcu czeka nas miła nagroda.

Link do ściągnięcia mapy.

Krótki film przedstawiający całą mapę. Jeśli chcecie mieć nagrodę-niespodziankę to nie oglądajcie od 1:45.

Aby przejść mapę trzeba poświęcić trochę czasu oraz mnóstwo cierpliwości. Gratuluję twórcy pomysłowości i cierpliwości.

Komentarze (23)

  • A przeszedłeś całą? Ja tak i w dodatku patrzyłem też co jest pod spodem. O.O A później ściąłem 1 drzewo zrobiłem Crafting Table, w którym wykonałem diamentowe i złote bloki. Podsadziłem się nimi aż za bedrocka :) Spróbuj bardzo fajnie.

   Odpowiedz
 1. Moim zdaniem pomysł niezbyt, po to są mapy escape by je przejść samemu a nie by pokazywać co w nich jest, chyba że to będzie seria poświęcona głównie takim parkour etc.

  Odpowiedz
 2. Na mapie są 3 trasy : treningowa na której możemy próbować ile się chce , The RUN utrudniona wersja treningowej jedna próba jeżeli spadniemy zaliczamy zgon i ostatnia opisana tutaj.

  Odpowiedz
 3. Jest jeszcze druga mapa która też jest na czas ponieważ tam wybucha TNT a za nim wylewa się lawa. Chyba wykonał to ten sam autor

  Odpowiedz
 4. Nie katujcie człowieka bo to jego pierwszy film. Tak swoja droga pomysl niezbyt orginalny, ale idea klockow wystajacych spod lawy jest genialna. Plus dla spidera za wykonanie i znalezienie dobrego materialu na artykul :)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!