MyCraft.pl


Komentarze (12)

   • Nie twierdze że jest brzydkie. Chodzi mi raczej o to że stare dużo bardziej pasowało do minecrafta. Poza tym zdążyłem już przyzwyczaić się do starego.

    Odpowiedz
    • Mojang już od dawna nie jest producentem wyłącznie minecrafta (doszły przecież Scrolls, Cobalt i chyba coś jeszcze tam powstaje), nic dziwnego że nowa wersja logo jest mniej pikselowe, tudzież mniej kojarzące się z minecraftem. Co do samego logo, nie jest to raczej nowe logo, a raczej odświeżenie starego. Zmienili nieco krój i grubość fontu oraz jego kolor na czarny, na szczęście to „dziwadło” na czerwonym tle pozostało, chociaż ten „kwadracik” ma teraz za dużo tła :< Mogli pozostawić stare proporcje. IMO zmiana na minus, logo dalej jest ładne, ale poprzednie wcielenie było lepsze, wystarczyło tamte bardzo delikatnie unowocześnić.

     Odpowiedz
     • Przez to ze zapominają o minecrafcie nie zatrudnią juz do niego nowych pracowników mimo ze to przeciez dzieki minecraftowi mojang istnieje to ma to coraz bardziej gdzieś. Notch juz zupełnie poleciał na kasę i odwołał swoje gry.

      Odpowiedz
      • zaczynają się im kończyć pomysły do minecrafta prawdopodobnie jak tylko mod api wyjdzie będą same bugfixy a potem minecraft porzucą również wcześniej narzekali ludzie że dalej się tym minecraftem zajmują (czasy beta 1.8 – beta 1.9 pre relase) że niby minecrafta psują

       Odpowiedz
 1. W minecrafcie brakuje podstawowych rzeczy jako aplikacji a oni dodaje streamowanie do twicha na siłę.
  2. Serwery ledwo wychodzą ma 1.7.2 a ci znowu mieszaja i bedzie trzeba znowu opoznic serwery bo twicha sie zachciało. java+stream juz to widze.

  Odpowiedz
  • Przecież jest napisane ” Jednak dzięki temu najnowszy snapshot, czy jak kto woli – wersja 1.7.3 jest wstecznie kompatybilna z serwerami 1.7.2, działa to także w drugą stronę.”, „Najnowszy snapshot jest kompatybilny z serwerami 1.7.2″; Tak to jest jak się czyta pierwsze dwa słowa a potem od razu komentuje -.-‚ +Streamy będą przydatne, jak ich tu nie hejcić że nic pomysłowego to nie jest – to streamy na twitcha się przydadzą. Java + Streamy? To już totalnie mnie rozwaliłeś. Przecież miałeś możliwość przetestowania płynności streamowania w poprzednich snapshotach. Jak dla mnie livey są płynne i nie ma wg. mnie problemu żeby dodali to do gry. Tym bardziej że inne gry tez takie coś posiadają!

   Odpowiedz
   • 1. Wiem ze da sie wbić mając wersje 1.7.3 na 1.7.2 ale co z tego jak i tak wprowadzi to burdel z pluginami i spigotem.

    2.Java nie nadaje sie nawet do odtwarzania filmów.

    Dowód chorej javy jest w wersjach tego snapshotu: jeśli dodawali obsługowe twitcha do gry to na ch** grzebali w kodzie gry ze (sie enchant zepsuł,występowały różnorakie błędy graficzne związane z kolorowym szkłem)

    i inne rzeczy to jest dowód ze albo minecraft jest chory albo java.Mojang robi co innego a psują sie elementy gry czyli jakby np. dodali nowe menu gry to zepsuło by sie pewnie eq,,moby,silnik oświetlenia itp.

    JAVA NADAJE SIE MAX NA GRY 2D.

    Odpowiedz
    • kilka komentarzy wyżej narzekałeś że porzucają minecraft a teraz sobie przeczysz żeby przestali robić zmiany co do tego że java nadaje się max na gry 2d to się nie zgodzę nie raz widziałem gry robione w javie które były 3d i chodziły płynnie co prawda były mało skomplikowane ale działały również jak czasami widzisz starsze wersje to np. kot miał błędy z tym co pies robił normalnie co znaczy że dla 1 czynności piszą kilka razy te sam kod pewna osoba pisała o tym że to jest 1 z przyczyn lagów na minecraft

     Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!