MyCraft.pl


Minecraft Prawdziwa historia…

Na pewno oglądaliście już wiele let’s play’i oraz fabularnych cyklów odcinków z minecraft’a. Jednak dzisiejszy wpis będzie nieco inny, a zarazem ciekawszy.

Przejdźmy do rzeczy. Kanał CurseNetwork, dodał film przedstawiający historię zwykłego gracza minecraft. Jednak takich produkcji w sieci, jest mnóstwo. Dlatego pytanie czemu ta, jest inna? Otóż kamera jest z trzeciej osoby. Komentarz również jest starannie dobrany. Narrator opowiada co gracz robi, niestety jest to dopiero pierwsza część, dobrze zapowiadającej się serii minecraft. Jak sam autor opisuje, jest to miks codziennego minecraft’a ze znakomitą narracją. Z resztą sami oceńcie.

Komentarze (38)

  • Na pewno wpadają, bo znam wiele osób, które coś takiego zamierzały zrealizować. Niestety u wielu ludzi na planach się kończy, a do tego trzeba posiadać odpowiednie umiejętności. Filmik naprawdę ciekawy, chociaż niezbyt przepadam za fabułą w Minecraft. Widać, że gość ma do tego talent i nie wrzuca amatorszczyzny na YouTube, do czego ma tendencję większość userów. 😛

   Odpowiedz
 1. Film jest ogólnie dobry, ale ma swoje błędy:
  -Narrator mówi że ten Steve zabił świnie i wyleciał z niej Befsztyk, a befsztyk wylatuje z krowy.
  -Steve zniszczył jedno drzewo a miał drewno na zbudowanie domku.
  Także gdyby nie te błędy film byłby fajniejszy.

  Odpowiedz
 2. O.O Serio, to, że trzymał wooden planksy, a nie zwykłe drewno, kategorycznie wpłynęło na moją ocenę tego filmu. A to, że ze świni wypadł befsztyk, to już w ogóle pogrążyło autora na wieki wieków.
  Boże, gdzie tacy ludzie się rodzą?

  Odpowiedz
  • Lol, fajna ocena. Coś nie wpadło Ci w gust, a ty komentujesz to „Boże, gdzie tacy ludzie się rodzą”. Zbyt gwałtowna ocena, a idealne nie musi być wszystko.

   Odpowiedz
 3. Zapomnieliście dodać że to jest coś a’le parodia pewnej gry… Tak Bastionu, TYLKO TYLE ŻE AUTOR TEMATU ZAPOMNIAŁ O TYM WSPOMNIEĆ! NA POHYBEL GO ZA TO!

  Odpowiedz
 4. Według mnie to grosza podróbka Bastionu, nawet ściągnęli kilka kwestii… Pomysł całkiem dobry, ale wykonanie jest męczące.. Wygląda to trochę tak: Gracz poszedł do kuchni. Gracz jest głodny. Lepiej niech uważa na kroki bo podłoga jest śliska. gracz otwiera lodówkę. Gracz wyjmuje steka. Gracz je steka.

  Raczej cienkie, tak myślę.

  Odpowiedz
 5. To ma być bez fabuły, autor chce pokazać tylko, że nie wszystkie filmiki z Minecraft’em muszą być amatorskimi lets plejami.

  Odpowiedz
 6. co z tego że jest fajnie wykonane jak nic się nie dzieje głos kolesia jest usypiajacy muzyczka zresztą też normalny let’s play bardziej mi się podoba coś się dzieje nie przynudza doceniam że twórca stworzył coś pomysłowego ale tak poza tym wolę normalne filmiki o minecraft. Zaraz się pewnie posypie masa minusów bo za wyrażenie własnej opini masa ludzi minusuje a jeszcze nie dawno pod tematem „stop Acta” tyle ludzi marudziło na ograniczenie wolności słowa,ale mam to głęboko w D…

  Odpowiedz
 7. Głos lektora jest strasznie „na siłę” i drażni me uszy. W dodatku znajomość kulinarna autora filmiku jest żałosna. Mój 5 letni kuzyn wie, że befsztyk robi się z mięsa wołowego. Pathetic.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!