MyCraft.pl


Edytor skinów.

Chciałbym wam dzisiaj pokazać coś dzięki, czemu będziecie mogli się wyróżnić w tłumie graczy zalewających serwer. Narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli zmienić się nie do poznania! Program do edycji skinów w minecrafcie – miners need cool shoes.

Jest to prosty i intuicyjny program, dzięki któremu możemy stworzyć własnego skina w minecrafcie. Do jego działania nie jest potrzebne nic, poza przeglądarką internetową, wystarczy wejść na podany powyżej adres, a naszym oczom ukaże się taka oto strona:

No dobrze, ale jak to się je? Otóż, nie ma nic „smaczniejszego”, jeśli chodzi o programy do tworzenia skinów. Dzięki podpisanym polom edycji, oraz podglądem „na żywo”, na bieżąco widzimy co edytujemy i jakie są tego efekty. Stworzone dzieło możemy zapisać na dysku, lub też podzielić się nim po uwczesnym zarejestrowaniu się na serwisie. Oprócz tego można też edytować wcześniej przygotowany skin wybierając środkową opcję nad podglądem postaci:

Opcje od lewej: przycisk dzięki któremu można wysłać skina na serwer, wczytanie skina z dysku, zapis skina na dysk.
A jeśli mamy do dyspozycji trochę czasu, pomysł i samozaparcia, możemy stworzyć coś takiego:

Jeśli jednak tych czynników akurat nie macie polecam przejrzeć sobie galerię skinów, w której każdy może znaleźć coś dla siebie:

I chociaż nie lubię się bawić w takich programach, to jednak praca z tym właśnie była bardzo przyjemna, program wręcz zachęcał do zabawy w nim. Więc jeśli chcecie się wyżyć artystycznie, stworzyć coś czego wasi znajomi będą zazdrościć lub też nie macie co robić, to polecam tenże programik.
Bardzo polecam!

Komentarze (8)

  • muszusz wejsc w %appdata% pozniej w .Minecraft pozniej w bin poziej w minecraft.jar i w tym minecraft.jar musisz znalesc folder mob i tak gdzie bedzie Chat.png podmienic na swoj skin tylko swoiemu skinowi tez muszisz nazwe na Char.png zmienic

   Odpowiedz
   • muszusz wejsc w %appdata% pozniej w .Minecraft pozniej w bin poziej w minecraft.jar i w tym minecraft.jar musisz znalesc folder mob i tar gdzie bedzie Char.png podmienic na swoj skin tylko swoiemu skinowi tez muszisz nazwe na Char.png zmienic . poprawka tamtego komentarza

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!