MyCraft.pl


Budowle z Minecraft! 59: Mines of Moria

Zapewne każdy z was czytał bądź oglądał film pt. „Władca Pierścieni” Peter Jackson’a lub „Hobbit czyli tam i z powrotem” J.R.R Tolkien’a? Otóż kolejny save który wpadł mi w oko i został wybudowany oczywiście przez naszych francuzów z evenTime mam zamiar wam pokazać.


Tym razem jest to Moria. wielkie podziemne miasto krasnoludów z trylogii Tolkien’a. Trzeba przyznać że grupa jest mistrzem w swoim fachu, jeżeli można ich tak to nazwać. Nie wiem ile im to zajęło ale efekt jest niesamowity. Team i tym razem udostępnił zapis mapy. Gorąco zachęcam do pobrania i wcielenia się w hobbita, krasnoluda lub kogoś tam jeszcze. Zapraszam do oglądania.

mapy.

Komentarze (30)

 1. o kurcze zaje… narescie jest coś prawdziwego z władcy pierścienii
  a nie jakieś podróby.Teraz by mogli zrobić taki Hobbiton i Helmowy Jar i inne

  Odpowiedz
  • Zdaje ci się 😉

   Tak w ogóle to pod (prawie) każdym filmem jest komentarz typu ,,to było już na mycraft”, ,,pokazywaliście to już wcześniej”
   Nie wnerwia was to ?

   Odpowiedz
  • Zdaje ci się 😉

   Tak w ogóle to pod (prawie) każdym filmem jest komentarz typu ,,to było już na mycraft”, ,,pokazywaliście to już wcześniej”
   Nie wnerwia was to ?

   Odpowiedz
 2. „Zapewne każdy z was czytał bądź oglądał film pt. „Władca Pierścieni” Peter Jackson’a lub „Hobbit czyli tam i z powrotem” J.R.R Tolkien’a?”

  poprawka

  Zapewne każdy z was oglądał film pt. „Władca Pierścieni” Petera Jackson’a lub czytał książkę „Hobbit czyli tam i z powrotem” J.R.R Tolkien’a?

  Odpowiedz
 3. Miasta krasnoludów to nie nowość w minecraft i szczerze powiedziawszy widziałem już lepsze. Nie mówię, że to nie jest fajne, i że nie wymagało wiele wkładu, ale nie jest najlepsze.

  Odpowiedz
 4. „Władca Pierścieni” Peter Jackson’a lub „Hobbit czyli tam i z powrotem” J.R.R Tolkien’a? Albo to nieścisłość, albo autor to taki debil, że nie wie, iź Władca także został napisany przez Tolkiena i jedynie zekranizowany przez PJ. W każdym razie lepiej to poprawić.

  Odpowiedz
 5. Za co theodena minusujecie? ktoś pisał że jest już mapa z wieloma miejscami z WP. On wam podal do tego link a tu minusy?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętaszHasła ?

Zarejestruj się na stronie!